Oznámení

Advokátní kancelář Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. se připojila k virtuálnímu setkání USLAW NETWORK Crossing the Atlantic: Managing Impacts of COVID-19 and Its Influence on the International Business and Legal Landscape.

CORAL SPRINGS, Florida, 8. října 2020 – USLAW NETWORK, Inc. vydala Crossing the Atlantic: Managing Impacts of COVID-19 and Its Influence on the International Business and Legal Landscape.

Jedná se o exkluzivní video knihovnu s více než dvaceti krátkými video prezentacemi členů TELFA, mezi něž patří i advokátní kancelář Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. Členové TELFA ve video prezentacích sdílejí své konkrétní pohledy na to, jak jejich země zvládla pandemii ze zdravotního a ekonomického hlediska a jaký ekonomický růst a příležitosti předpokládají v příštích 12, 24 a 36 měsících. Rovněž se zaměřují na to, jakým způsobem by se mohlo potenciálně rozvíjet podnikání v jejich zemi, jaké nové příležitosti a výzvy vznikají v důsledku pandemie a jaké významné právní otázky by se mohly vztahovat na společnosti se sídlem v USA, které v jednotlivých zemích členů TELFA již podnikají nebo zahájení podnikání zvažují.

USLAW NETWORK (USLAW) je mezinárodní organizace složená z téměř 60 nezávislých advokátních kanceláří poskytujících kompletní právní služby, včetně více než 6 000 právníků v USA, Kanadě, Latinské Americe, Asii a dalších 25 advokátních kanceláří v Evropě prostřednictvím partnerství USLAW s TELFA (uslaw.org).

Přílohy:

Služby